Posted on

Konditorejā atrodami iecienītākie izstrādājumi

Konditoreja prasmīgi sakombinē sen novērtētas un pavisam jaunas garšas, iekļaujot tās dažādos izstrādājumos. Konditorejas izstrādājumi veidoti no vērtīgākajām izejvielām, tādēļ Jūs varat nobaudīt gardas nelielās uzkodas, interesantus cepumus, dažādus saldos un sāļos klinģerus utt. Pilnīgi visas konditorejas Rīgā rūpējas par savu pircēju labsajūtu, tieši tāpēc gardumus var baudīt kafejnīcā vai arī pasūtīt uz savām mājām. Unikālu recepšu regulāra izmantošana noteikti atdzīvina ikvienas konditorejas piedāvājumu kopumu, tādēļ oriģinālās tortes pēc pasūtījuma vienmēr ir unikālas un nepārspējamas. Tiešām svinīgi banketi būtu jārīko ar lielu atbildību un precizitāti, tādēļ varat izmantot pieredzējušu konditoru atbalstu, lai viss varētu noritēt bez jebkādas aizķeršanās.

Ieskaties – www.francumaize.lv/ru/

Garšīgas kūkas ar pārsteigumu

Tortes uz individuālu pasūtījumu tiek radītas konkrēti tā, kā to vēlas klients, tāpēc varat ļaut vaļu fantāzijai un veidot oriģinālus noformējumus! Īstenībā pasūtīt kūku nav nemaz tik grūti, pietam profesionāli konditori spēs ieteikt, kas vislabāk piemērots tieši Jums. Tortes pēc pasūtījuma Rīgā tiek veidotas arī vairākos stāvos, tāpēc konditori atļauj izmantot speciālo statīvu, kas stingri saturēs kopā skaisto izstrādājumu Pilnīgi visiem skaidrs, kur iespējams pasūtīt garšīgu saldo/sāļo kliņģeri, jo konditorejās ir tik bagātīgs piedāvājums un pārsteidzošas garšu variācijas, ka nav nemaz jāuztraucas par savu izvēli! Visi individuālie pasūtījumi rada patīkamas emocijas, turklāt pats klients ir drošs, ka iekļautās izejvielas viņam tiešām garšos un sniegs kāroto rezultātu.

Katram unikāla banketa ēdienkarte

Arī galda klāšana ir viens no pakalpojumiem, kas noder, lai katru svinību norise būtu nevainojama. Izbraukuma banketi nozīmē konditorejas darbinieku došanos uz norādīto vietu, taču tas neietekmē ēdiena un servisa kvalitāti. Banketu ēdienkarte visnotaļ tiek īpaši pielāgota katrai situācijai, tādēļ galdu klāšana cenas mēdz nedaudz atšķirties un par to vēlams vienoties jau pašā sākumā. Gatavās uzkodas banketiem ir ļoti parocīga opcija, jo tās var ērti apēst un tās tiešām lieliski papildinās kafijas pauzes. Galdu klāšana ikvienā izbraukumā norit ļoti veikli, tieši tāpēc Jūs varēsiet maksimāli izbaudīt laiku ar ģimeni un darba kolēģiem, ne mirkli nedomājot par organizatoriskiem jautājumiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *