Posted on

KUR IEGĀDĀTIES HOKEJA INVENTĀRU?

Grūti būs sameklēt kādu latvieti, kuram hokejs neasociētos ar nacionālā sporta veida lomu. Viena no skatītākajām un gaidītākajām pārraidēm katru gadu ir Pasaules Čempionāts hokejā. Īsteni hokeja fani ne vien apmeklē spēles un arī fano pie TV ekrāniem, bet arī paši labprāt uzspēlē hokeju vairāk vai mazāk neformālā kompānijā.

Tā pat netrūkst vecāku, kuri izvēlas par labu hokeja treniņiem saviem bērniem. Hokejs ir tas sporta veids, kura spēlēšana prasa speciālu inventāru un arī aprīkojumu, ko ir opcija sameklēt gan sporta veikalos, gan tiešsaistē.

KO VAR PASŪTĪT PRIEKŠ HOKEJA SPĒLĒŠANAS?
Hokeja speles piederumi ir daudz un dažādi. Pirmais, kas nāk prātā, nenoliedzami ir hokeja slidas, hokeja nūjas un hokeja ķiveres. Katrs, kurš kaut reizi mūžā ir slidojis uz ledus, zina, ka slidas hokejam atšķiras no tām slidām, kas paredzētas daiļslidošanai, tādējādi vajadzīgs iegādāties piemērotu inventāru. Hokeja formas ir vēl viena inventāra pozīcija, kurai ir liela loma, jo hokejs tomēr ir komandas sporta spēle. Hokeja aizsargi ir ļoti svarīga nepieciešamība, jo hokejā daudz ko izsaka ātra slidošana uz ledus, un šad tad tomēr nāksies arī nokrist. Ja hokeja komandā ir vēlme būt par vārtu sargu, tad vajadzīgs īpašs inventārs, kas sevī ietver arī plecu un kāju sargus, ķērājus un pielāgotu ķiveri. Specializētajos veikalos ir iespējams iegādāties ne vien inventāru, bet arī vairākus hokeja treniņiem paredzētus atribūtus. Slidošanas sporta veikalos ir iespējams nopirkt arī visu vajadzīgo inline, jeb skrituļslidošanai gan amatieriem, gan profesionāļiem.

SPECIĀLA EKIPĒJUMA NOZĪME HOKEJA SPĒLĒŠANĀ.
Visu hokeja spēlēšanai vajadzīgo ir iespējams pasūtīt gan sporta veikalos uz vietas, gan internetā. Lai arī iepirkšanās internetā šķiet parocīgāka, iegādājoties sev hokeja spēlēšanai vajadzīgo ekipējumu, ir atsevišķas pozīcijas, ko labāk nopirkt veikalā uz vietas, kur ir opcija tos uzmērīt un piemeklēt piemērotāko. Nenoliedzami viena no šādām pozīcijām ir piemērotu hokeja slidu pirkšana. Ir nozīmīgi lai slidas derētu kā uzlietas, jo tas nodrošina labāku kustēšanos uz ledus un sargā no traumu gūšanas. Arī aizsargu – ķiveres, cimdu, spenzūras, plecu un kāju, uzmērīšana ir ārkārtīgi būtiska. Piemērots inventārs rada labākas un kvalitatīvākas kustības uz ledus un spēlēšanu kopumā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *