Posted on

ERGONOMISKI PAREIZI MATRAČI MUGURAS VESELĪBAI

Gulta ir viena no mīļākajām mēbelēm ik vienam no mums, jo kas gan var būt labāks par lielisku izgulēšanos pēc grūtas darba dienas un laiskošanos brīvdienās zem segas. Pērkot jaunu gultu, uzmanība tiek pievērsta dažādiem faktoriem, ieskaitot furnitūru un citus sīkumus. Matrača loma ir viennozīmīga – tam ir pareizi jābalsta ķermenis guļus pozīcijā un jāveicina maksimāla atpūta. Matračus var iegādāties gan kopā ar gultu, gan atsevišķi, tam ir jābūt tieši tādam, kādā personai būtu ērti pavadīt 7 stundas guļus stāvoklī. Ja no rīta pamostoties ir sajūta, ka esat salauzti, tad skaidrs ir viens – jāmaina gultas matracis, un, jo ātrāk, jo labāk. Nevajag bīties no matraču cenām, jo sev piemērotu atradīs ik viens, turklāt, nevajag aizmirst, ka tā ir lieta, kas tiek izmantota daudzu gadu garumā katru dienu!

KĀDU MATRACI LABĀK IZVĒLĒTIES?

Nemaz ne tik sen pircēju izvēles iespējas matraču iegādei bija nelielas(ieskaties te – lēti dīvāni). Porolona atsperu matrači, kas ātri zaudē savas balsta īpašības, deformējas, plīst un visādi citādi ātri beidz savu kalpošanas laiku. Atsperes mēdza deformēties un porolons ar laiku tika izgulēts un matracis palika neērts, pavisam noteikti ne vairs ergonomisks ar ortopēdiskām īpašībām. Mūsdienās pieejamie matrači ir no moderniem materiāliem, galvenokārt memory foam putām, speciāliem atsperu blokiem, kokosa un lateksa šķiedrām. Visiem matračiem ir noņemams un mazgājams pārvalks, kas matrača lietošanu un kopšanu ļoti atvieglo.

MŪSDIENĪGI MATRAČI PAR LABĀM CENĀM

Izvēloties jaunu matraci, ērtums nav vienīgais kritērijs, svarīga ir arī cena, izmērs, mīkstuma un cietuma pakāpe un vēl dažādas īpašības, ko vēlamies redzēt savā jaunajā matracī. Daudzi arī vēlas iegādāties Latvijā ražotu preci, tādēļ varam iepriecināt, ka Latvijā ražoti matrači un gultas ir šeit pat rokas stiepiena attālumā. Šeit ražotie matrači ir pieejami gan bērnu, gan pusaudžu un pieaugušo gultām. Ideāls matracis par ideālu cenu, turklāt, ražots Latvijā! Kas var būt vēl labāks? Ideāls matracis nozīmē to, ka tiks nodrošināts ne tikai piemērots atbalsts guļus stāvoklī, bet arī veicināta asinsrite, pareiza ķermeņa pozicionēšana un daudzi citi uz veselību veicinoši faktori.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.